Náš tým

Pavel Svoboda
Výkonný ředitel

GSM: 420 736 182 448
E-mail: svoboda@bmwliberec.cz
Jana Dušková
Office Manager/Marketing

GSM: +420 734 418 587
E-mail: duskova@bmwliberec.cz
Michal Hencl
Vedoucí poprodejních služeb

GSM: +420 734 418 588
E-mail: hencl@bmwliberec.cz
Marek Franc
Servisní technik

GSM: +420 734 418 589
E-mail: franc@bmwliberec.cz
Karel Sejkora
Servisní technik

GSM: +420 734 418 586
E-mail: sejkora@bmwliberec.cz
Zbyněk Kafka
Garanční technik

GSM: +420 733 327 258
E-mail: kafka@bmwliberec.cz
Ladislav Myška
Disponent servisu

GSM: +420 777 070 734
E-mail: myska@bmwliberec.cz
Jiří Zavřel
Mistr dílny

GSM: +420 734 418 585
E-mail: zavrel@bmwliberec.cz
Kateřina Müllerová
Asistentka servisu, objednávky na servis

GSM: +420 731 437 239
E-mail: mullerova@bmwliberec.cz
Marek Lichý
Vedoucí skladu náhradních dílů

GSM: +420 603 207 024
E-mail: lichy@bmwliberec.cz
Martin Špic
Prodejce náhradních dílů

GSM: +420 733 621 307
E-mail: spic@bmwliberec.cz
David Hruška
Prodejce nových vozů

GSM: +420 734 418 590
E-mail: hruska@bmwliberec.cz
Petr Vavruška
Prodejce nových vozů

GSM: +420 734 418 591
E-mail: vavruska@bmwliberec.cz
Jaroslav Měrtl
Prodejce nových vozů

GSM: +420 603 222 414
E-mail: mertl@bmwliberec.cz
Martin Dušek
Prodejce ojetých vozů

GSM: +420 731 493 399
E-mail: dusek@bmwliberec.cz
Lenka Košková
Disponent vozidel

GSM: 420 731 540 184
E-mail: koskova@bmwliberec.cz
Filip Špic
Asistent prodeje

GSM: +420 730 521 393
E-mail: f.spic@bmwliberec.cz
Noemi Rozkovcová
Recepce

GSM: +420 734 418 584
E-mail: rozkovcova@bmwliberec.cz
Tereza Košková
Recepce

GSM: +420 734 418 584
E-mail: t.koskova@bmwliberec.cz
Jan Korec
IT technik, diagnostik

E-mail: korec@bmwliberec.cz
Zdeněk Buš
mechanik
Ondřej Holeček
mechanik
Jan Renner
mechanik
Daniel Zubr
údržbář vozidel