BMW X CREW.

Dominance na X způsobů...

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA NA MODELY ŘADY X

 

Využijte časově omezenou zimní nabídku na vybrané modely a získejte k novým modelům BMW X3, BMW X4, BMW X5 a BMW X6 navíc sadu zimních kol, BMW Service Inclusive až na 5 let nebo BMW Repair Inclusive až na 3 roky.

Nabídka platí do 31. 12. 2019 a vztahuje se na limitovaný počet vozů.

Připravili jsme pro Vás speciální zimní nabídku na modely BMW X, které nelze odolat. Pořiďte si nové BMW z řady X a získejte speciální výhody od CarTec Group.

 

 

BMW X3 V EXKLUZÍVNÍ ZIMNÍ NABÍDCE.

 

Pouze nyní k novému vozu BMW X3

Užívejte si nadhled. Dominujte světu po svém. Využijte časově omezenou zimní nabídku na vybrané modely a získejte ke svému BMW X3 navíc sadu zimních kol, BMW Service inclusive až na 5 let nebo BMW Repair inclusive až na 3 roky.

 

 

BMW X4 V EXKLUZÍVNÍ ZIMNÍ NABÍDCE.

 

NEDRŽÍ SE STANOVENÝCH PRAVIDEL. URČUJE JE. DYNAMICKÉ BMW X4.

Pokud jde o dynamiku, pro BMW X4 není žádná výzva příliš velká. Díky mimořádně nízkému těžišti, adaptivnímu M podvozku a tuhému sportovnímu řízení zvládne každý úkol s odpovídající stabilitou, maximální přesností a jedinečnou ovladatelností.

 

 

BMW X5 V EXKLUZÍVNÍ ZIMNÍ NABÍDCE.

 

Typické BMW X5 – každý jeho detail o něčem vypovídá. Přední část vozu s velkou jednodílnou maskou chladiče ve tvaru ledvinek s mírně šestiúhelníkovým tvarem, osobité přední světlomety a velké nasávací otvory společně odhalují, co může člověk od vozu očekávat. Díky panoramatické prosklené střeše Sky Lounge se interiér ukazuje v tom nejlepším světle. Skvostné skleněné prvky tvoří exkluzivní akcenty a ambientní osvětlení vytváří speciální atmosféru. Styl lze dále individuálně doladit čtyřmi různými přírodními vůněmi paketu Ambient Air Package.

  

 

BMW X6 V EXKLUZÍVNÍ ZIMNÍ NABÍDCE.

 

Nekompromisní – nové BMW X6 ztělesňuje provokativní suverenitu. Ta je viditelná především ve sportovně tvarované karoserii a novém, osobitém designovém jazyku, který je patrný ve špičkové exkluzivitě a vizionářských technologiích, jako je BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek Iconic Glow. To vše v první řadě poukazuje na jednu věc: na absolutní dominanci, kterou nové BMW X6 demonstruje na všech površích díky výkonnému motoru, preciznímu podvozku a výbavě, jako je třeba paket xOffroad. S novým BMW X6 zažijete dříve nevídaný nový způsob překonávání svých očekávání.