BMW ŘADY 1

Design nového BMW řady 1 lze dokonale popsat jedním slovem: dynamický. S ideálními proporcemi fascinuje ze všech úhlů a každým detailem zdůrazňuje své nekompromisní sportovní ambice. Extrémně koncentrovaný a jednotný celek tvořící automobil. Bez ohledu na to, jakou zvolíte edici nebo výbavu.

BMW ŘADY 2

BMW řady 2 Coupé je esencí automobilové individuality a vytváří svou vlastní třídu. Revoluční sportovní design dělá dojem pohybu, i když vůz stojí na místě. Jeho radikální dynamika, živost daná pohonem zadních kol a špičková úroveň komfortu v exkluzivním interiéru završují nekompromisní zážitek z jízdy. Je to patrné už od prvního momentu: když se posadíte za volant, existuje jen jedna cesta – přímo vpřed.

BMW ŘADY 3 | G20

Nové BMW řady 3 Sedan ještě ani není na silnici a už nechává vše ostatní za sebou, včetně konvencí a očekávání. Ikona opět ukázala, jak se posunout o stupeň dál. Koneckonců, se svým průkopnickým designovým stylem stojí na začátku zcela nové éry. Tento ultimativní sedan pohánějí ještě výkonnější a hospodárnější motory. Disponuje také zcela novým asistentem: prostě řeknete „Hej BMW“ a nové BMW řady 3 Sedan rozpozná váš hlas a uposlechne každé vaše slovo.

BMW ŘADY 4 | COUPÉ

BMW řady 4 Coupé, sportovní dravec zrozený k tomu, aby vás na silnici ohromil. Výsledek je impozantní. Více dynamiky, obratnosti a komfortu. Nekompromisně připraven k akci. Má pečlivě vyladěný design, výraz i agilitu. Stručně řečeno: dech beroucí sportovní kupé, které naplňuje slogan radost z jízdy v novém slova smyslu a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

BMW ŘADY 5

BMW řady 5 (G30) je ztělesněním moderního manažerského vozu. Díky svému dynamickému a zároveň elegantnímu vzhledu přesvědčivě naplňuje všechna očekávání, která jsou dnes kladena na vozy vyšší střední třídy: má sportovně elegantní tvary, přináší radost z jízdy a také špičkové technologie.

BMW 5 Series se vyrábí v Mnichově již od roku 1972, je to automobil vyšší střední třídy a podílí se velkou částí na zisku koncernu BMW. V roce 2008 se prodal 5 000 000 vůz ( jednalo o limuzínu verze 530d v černé metalíze ) této série a BMW 5 se zapsalo mezi nejúspěšnější vozy z řad BMW. Nová "pětka" má ještě jeden milník, v roce 1972 kdy byla představena ve verzi BMW 520 a BMW 520i se také změnilo značení vozů BMW. Kdy první číslo určuje modelovou řadu a následující dvě informují o objemu motoru.

BMW 6GT (G32)

BMW řady 6 Gran Turismo zaujme fascinujícím vzhledem, praktičností a také dynamikou své jízdy. Pro posílení právě sportovního charakteru jsou k dispozici také díly z programu BMW M Performance Parts. Tyto díly, nabízené jako Originální příslušenství BMW, zahrnují prvky pro podvozek, hnací soustavu, exteriér a interiér.


NOVÁ GENERACE BMW ŘADY 7

BMW vylepšuje profil svých vlajkových lodí v luxusním segmentu. Nová generace BMW řady 7 dává jasné vyjádření záměru se svou jistotou, sofistikovanou elegancí a nápadně inovativním ovládáním, asistencí řidiče a technologií konektivity. BMW představilo nový koncept nové sedmičky, které Vám vezme dech. Na první pohled je větší ( ano, mluvíme o ledvinkách, které jsou o 40% robustnější ). To není vše, čtěte dál a dozvíte se více...

BMW ŘADY 8

Nové BMW M8 Gran Coupé a nové BMW M8 Competition Gran Coupé kombinují mimořádný výkon s osobitým tvarem karoserie a zvětšeným prostorem pro cestující na zadních sedadlech. Z tohoto důvodu tyto dva automobily představují exkluzivní příležitost pro čtyři osoby včetně řidiče sedící na čtyřech plnohodnotných sedadlech zažít unikátní dynamiku, agilitu a preciznost nových vrcholných modelů BMW M GmbH.