Náš tým.

Náš tým.

Seznamte se s naším týmem.

  • Vedení společnosti 

    Pavel Svoboda
    Výkonný ředitel

    Mobil: 420 736 182 448
    E-Mail: svoboda@bmwliberec.cz

  • Administrativní zázemí 

    Jana Dušková
    Office Manager/Marketing

    Mobil: +420 734 418 587
    E-Mail: duskova@bmwliberec.cz

    Martina Keltnerová
    Recepce

    Mobil: +420-734 418 584
    E-Mail: recepce@bmwliberec.cz

    Lucie Pavelková
    Recepce

    Mobil: +420-734 418 584
    E-Mail: recepce@bmwliberec.cz

  • Prodej 

    David Hruška
    Prodejce nových vozů

    Mobil: +420 734 418 590
    E-Mail: hruska@bmwliberec.cz

    Petr Vavruška
    Prodejce nových vozů

    Mobil: +420 734 418 591
    E-Mail: vavruska@bmwliberec.cz

    Jaroslav Měrtl
    Prodejce nových vozů

    Mobil: +420 603 222 414
    E-Mail: mertl@bmwliberec.cz

    Martin Dušek
    Prodejce ojetých vozů

    Mobil: +420 731 493 399
    E-Mail: dusek@bmwliberec.cz

    Tereza Košková
    Disponent vozidel

    Mobil: +420 603 756 790
    E-Mail: t.koskova@bmwliberec.cz

    Filip Špic
    Asistent prodeje

    Mobil: +420 730 521 393
    E-Mail: f.spic@bmwliberec.cz

  • Náhradní díly 

    Marek Lichý
    Vedoucí skladu náhradních dílů

    Mobil: +420 603 207 024
    E-Mail: lichy@bmwliberec.cz

    Martin Špic
    Prodejce náhradních dílů a příslušenství

    Mobil: +420 733 621 307
    E-Mail: spic@bmwliberec.cz

    Ondřej Neruda
    Prodejce náhradních dílů a příslušenství

    Mobil: +420-607 515 065
    E-Mail: neruda@bmwliberec.cz

  • Servis 

    Michal Hencl
    Vedoucí servisu

    Mobil: +420 734 418 588
    E-Mail: hencl@bmwliberec.cz

    Marek Franc
    Servisní poradce

    Mobil: +420 734 418 589
    E-Mail: franc@bmwliberec.cz

    Zbyněk Kafka
    Garanční technik

    Mobil: +420 774 228 658
    E-Mail: kafka@bmwliberec.cz

    Jiří Zavřel
    Mistr dílny

    Mobil: +420 734 418 585
    E-Mail: zavrel@bmwliberec.cz

    Kateřina Müllerová
    Asistentka servisu, objednávky na servis

    Mobil: +420 731 437 239
    E-Mail: mullerova@bmwliberec.cz

    Alexandra Kristenová
    Asistentka servisu

    Mobil: +420 725 506 970
    E-Mail: kristenova@bmwliberec.cz

    Ladislav Myška
    Disponent servisu

    Mobil: +420 777 070 734
    E-Mail: myska@bmwliberec.cz

    Jan Korec
    Diagnostik, elektrikář, IT technik

    E-Mail: korec@bmwliberec.cz

    Zdeněk Buš
    Mechanik

    Ondřej Holeček
    Mechanik

    Jan Renner
    Mechanik

    Martin Matouš
    Mechanik

    Daniel Zubr
    Údržbář vozidel